קצת עליי

חמלה עצמית כדרך חיים

שלום, אני עירית, מטפלת ומאמנת רגשית. עוסקת בזה מאז 2001 ואוהבת את העבודה שלי בכל ליבי. הרעיון שעומד בבסיס השיטה שלי הוא חמלה עצמית כדרך חיים וכמנוף רב עוצמה ליצירת שינוי. פיתחתי אותה מתוך שנים של לימודים, אקדמיים ואחרים, ניסיון החיים שלי והתהליכים הרבים שליוויתי, והיא הפכה עם השנים לחדה, מדויקת ויעילה. המומחיות שלי היא בבניית עוגן פנימי יציב של אהבה והערכה עצמית, עוגן שאינו תלוי בדבר, לא בהישגים ובהצלחות, לא בכישלונות, לא בדפוסים ובנקודות התורפה, ולא בדעות של אנשים אחרים. אני מאמינה שמרכז פנימי יציב שכזה הוא התשתית למימוש של כל חלום, לחיים שמחים וחופשיים ולמערכות יחסים בריאות ומיטיבות.

עירית לוי טיפול ואימון
[צילום: גליה פלד]

לאפשר צמיחה

התפתחות אישית ושינוי

יש לי יכולת לעזור לאנשים להביט בבהירות על המבנה הנפשי שלהם, על הדפוסים והמנגנונים שאימצו במהלך השנים, להציע להם נתיב פשוט ונגיש לשינוי ושחרור, וללוות אותם ביצירת השינוי הזה. בכל הנוגע לשיטה – אני מומחית ביצירת מרחב של חמלה וקבלה עצמית שמאפשר צמיחה ויצירת שינויים מהירים. כמו כן, יצרתי כלים ייחודיים כדי ללמד את מטופלי ליצור לעצמם את החוויה הפנימית הזאת, ולקחת אותה איתם אל תוך החיים שלהם. אני מלווה תהליכים בתחום ההורות, היחסים במשפחה, ובאימון ליצירת זוגיות, וגם מלווה תהליכי אימון הנוגעים בשאר תחומי החיים – יחסים עם אנשים ביומיום, לימודים, כסף, קריירה, עבודה, מימוש עצמי ועוד. מה שמתברר בדרך כלל זה שהבסיס לכל זה הוא מערכת יחסים מיטיבה של האדם עם עצמו, ועליה שמים את הפוקוס. המאמרים שכתבתי פורשים לרוחב ולעומק את התפיסה הטיפולית שלי ואת האני מאמין שלי ביחס להתפתחות אישית ולתהליכים יעילים של שינוי, ונותנים כלים ונקודות למחשבה.

הקליניקה שלי היא ברעננה, ואני מקיימת גם פגישות וידאו שעובדות נהדר, אם אתם ואני לא קרובים גאוגרפית.

במהלך השנים ליוויתי הרבה מאוד תהליכים עם אנשים שגרים בצפון, בדרום וגם בחו"ל. ניתן להגיע לפגישה ראשונה פנים אל פנים על מנת להכיר, ולאחר מכן להמשיך בפגישות וידאו. מוזמנים לנסות.